ביתכם מגיעה למצוות וההתרגשות בעיצומה. אתם רוצים לערוך חגיגה שתשמח אותה ואת כל חבריה ובני המשפחה שלכם.

אתם רוצים להפיק עבורה את האירוע אשר היא תזכור לפחות עד החתונה שלה, שיהיה לה אירוע חדש להתרפק עליו, כשהיא הולכת במורד הזכרונות. אתם רוצים שכולם יבואו, שיהיה הכל מהכל. אבל מאיפה מתחילים?

מתי תצטרכו מועדון גדול לבת מצווה

אז החלטתם להפיק לביתכם מסיבת בת מצווה במועדון לחבריה, אתם צריכים מועדון גדול לבת מצווה שתכיל פחות או יותר את כל השכבה. אך שימו לב, שכירת מועדון גדול לבת מצווה זה לא מספיק. יש עוד עניינים רבים לחשוב עליהם. אחד הדברים הראשונים שהילדים חולמים עליו בהיגעם למצוות, היא הכניסה לאולם. אולי קצת מדמיינים שזה סרט אמריקאי עם כניסה בהילוך איטי. היא רואה את עצמה כנסיכה, הוא רואה עצמו כגבר. אל תשכחו לחשוב לחגיגת בר מצווה רעיונות לכניסה דרמטית שתיתן להם את האפקט עליו הם חלמו. גם לייצור לאותה בר מצווה כניסה מרגשת, יש צורך בתכנון מקדים.

מצאנו מועדון גדול לבת מצווה- מה עכשיו?

כפי שכבר ציינו, חשיבה על הפרטים הקטנים באירוע שלכם, הם שיעשו את האירוע לאירוע המרגש והנזכר אליו אתם שואפים. במידה ושכרתם מועדון לבת מצווה, שימו לב שלא תאבדו בתוך המקום הגדול. שמירה על פרטים חיונית גם כאשר החדר גדול. קישוטים, מסיבת נושא, בלונים, פרחים. לחגיגת בת המצווה של הבת שלכם שום דבר לא מוגזם ושום דבר לא לא בא בחשבון. נסו להקשיב לצרכיה, לסדר גודל אירועים אשר חבריה עורכים ובכך תבינו מול מה אתם מתמודדים. מועדון גדול לבת מצווה יכול להכיל גם אטרקציות לאירוע בת מצווה רבות. הופעה אולי אם יש בו במה, מתנפחים אם הוא ממש גדול, אולי דוכני אוכל מגניבים או מישהי שכותבת את השמות של הילדים בסינית. כאמור, כל דבר בא בחשבון כל עוד הוא בתקציב, יש לו מקום והוא מעניין את הבת שלכם וחבריה לשכבה. לסיכום, זה לא הגודל שקובע, זה האופן שבו תמלאו אותה ביופי, חן, שמחה והרבה הרבה אהבה.

סגירת תפריט