אטרקציות לבת מצווה

בת מצווה הוא אירוע מיוחד המציין שהילדה עוברת מגיל ילדות לבגרות ומתייבת לקיים את מצוות הדת. אחת מהדרכים הנפוצות לחגוג בת מצווה היא במועדונים לבת מצווה ביחד עם כל החברים מהבית ספר ותנועת הנוער. במהלך המסיבה מומלץ לבחור באטרקציה אחת או יותר במטרה לגבש את החברים ולהפוך את המסיבה למעניינת ושווה. 

הכניסה של כלת השמחה היא האירוע הכי חשוב ומרגש באירוע בת המצווה. כל ילדה רוצה ערב בו כל העיניים יהיו עליה. תוכלו לקבל רגע כזה על ידי אחת מהאטרקציות לבת מצווה שתכלול סידור בלונים וכניסה חגיגית. הכניסה תהיה מלווה בסידורי בלונים מרשימים ומגוון אביזרים שישימו אותה במרכז העיניינים, כמו לב מתפוצץ ופרח ענק.

למה אתם מחכים? אם אתם מעוניינים להפוך את מסיבת בת המצווה למסיבה שכולם ימשיכו לדבר עליה עוד זמן רב אחרי שתתרחש, כדאי שתשלבו אטרקציות בבת המצווה!! התקשרו עוד היום ואנחנו בפארטי פור יו נדאג ללוות אתכם ולעזור לכם לארגן את הבת מצווה המושלמת. כל מה שנשאר לכם לעשות זה רק לבחור ביחד איתנו את האטרקציות המושלמות לאירוע בת המצווה שלכם. 

קישוטים לבת מצווה

עמדות משחק לבת מצווה

 בת המצווה מתקרבת ואתם חוששים שהאורחים יהיו משועממים ולא יראו עניין באירוע? כדאי לסגור אחת מהאטרקציות לבת מצווה הכי חמות כיום – עמדות משחק. עמדות המשחק יעניקו לאורחים תעסוקה ואף אחד לא יישאר משועמם או ישב בצד במסיבת בת המצווה. עמדות המשחק כוללות עמדות מולטימדיה ושולחנות משחק, כמו, באולינג וירטואלי, שולחנות הוקי אוויר, משחקי מרוץ מכוניות, שולחנות סנוקר וטניס וירטואלי.

מופעים אומנותיים

אם אתם רוצים למשוך את תשומת ליבו של הילדים במועדון כדאי שהמסיבה תכיל מופע אומנותי! ניתן להביא מגוון של מופעים אומנותיים הכוללים בובות ענק ורקדנים המתמחים בהיפ הופ או ברייקדנס, שישתלבו ברחבת הריקודים וירימו את האווירה. הרקדנים והבובות יעזרו לשכנע אנשים להצטרף לרחבת הריקודים ולשמח את ילדת בת המצווה.

רקדניות במועודנים לבת מצווה שלנו
עיצוב מסיבת בת מצווה בסגנון ניאון

מסיבה בסגנון פול מון

רוצים להוסיף למסיבה את אחת מהאטרקציות לבת מצווה שתדליק את כל האורחים ותהפוך את המסיבה לשונה ומיוחדת? ארחו מסיבת בת מצווה בקונספט פול מון!! המסיבה תעניק לאורחים הרגשה שהם נמצאים במסיבת פול מון על ידי שילוב אומנים כמו צייר קריקטורה ומאפרת פנים וגוף. אומנים אלו יהיו אחראים לעשות לאורחים קעקועי חינה, ציורי גוף זוהרים ולהעניק להם מזכרות מהאירוע בצורת דיוקנים.

קישוטים לבת מצווה במועדוני בת מצווה בראשון לציון ניו יורק

סידור בלונים לבת מצווה

הכניסה של כלת השמחה היא האירוע הכי חשוב ומרגש באירוע בת המצווה. כל ילדה רוצה ערב בו כל העיניים יהיו עליה. תוכלו לקבל רגע כזה על ידי אחת מהאטרקציות לבת מצווה שתכלול סידור בלונים וכניסה חגיגית. הכניסה תהיה מלווה בסידורי בלונים מרשימים ומגוון אביזרים שישימו אותה במרכז העיניינים, כמו לב מתפוצץ ופרח ענק.

תמונה של כלת שמחה נכנסת למועדוני בת מצווה

כניסות מיוחדות לבת מצווה

כניסה מרשימה לבת מצווה פארטי פור יו תפיק לכם אירוע בת מצווה בלתי נשכח. לעוד פרטים לחצו כאן!

השכרת לימוזינה לבת מצווה

השכרת לימוזינה לבת מצווה לכניסה מרשימה ובלתי נשכחת! 

כלת בת מצווה בדרך למועדון בת מצווה בלימוזינה
תמונה מבפנים של מועדון לבת מצווה ניו יורק עם בלונים

תא כסף

מחפשים אטרקציה ייחודית לאירוע שלכם? תא כסף, מתקן מתנפח ייחודי אשר כלייכנס למתקן בתורו ויסנ לתפוס כמה שיותר כסף. 

קליעת צמות לבת מצווה

קליעת צמות לבת מצווה הפכה להיות בשנים האחרונות מהאטרקציות הכי מעניינות שכל הבנות פשוט עפות עליה!

קליעת צמות מיוחדות במועדונים לבת מצווה
ציורים על הציפורניים במועדונים לבת מצווה

ציורים על הציפורניים

בפארטי פור יו תוכלו למצוא אטרקציה ייחודית ומעניינת ציורים על הציפורניים על ידי אשת מקצוע.

משטחי ריקוד לבת מצווה

משטחי ריקוד לבת מצווה הפכו בשנים האחרונות לחובה בכל אירוע. פארטי פור יו תספק לכם משטח ריקודים.

תמונה מבפנים של מועדון לבת מצווה ניו יורק עם בלונים
מפל שוקולד במועדנים לבת מצווה

מפל שוקולד לבת מצווה

ב-Party4U, תוכלו למצוא מפל שוקולד מתוק לבת מצווה.

מגנטים לבת מצווה

ב- Party4U , תוכלו למצוא מגנטים לבת מצווה למזכרת בלתי נשכחת!

תמונה של מגנטים במועדונים לבת מצווה

תפריט ניווט