מועדון טיק טוק Tik Tok

תושבי תל אביב והסביבה, שימו לב!
העלנו את הרף ועכשיו אפשר להתחיל לשחק. תכירו את המועדון טיק טוק שקורא תיגר על כל המועדונים לבת מצווה בסביבה. כל מה שנשאר לכם זה רק לבוא ולהתרשם!

0
דירוג 5 כוכבים
5/5
ענבר גל מנור 10.05.18
"התקשרנו לקרן וקבענו פגישה, בפגישה נוצר קליק ורוני מיד ידעה שאיתם היא רוצה לחגוג בת מצווה. היה מדהים, שולחן סנוקר, הוקי ועוד משחקי חברה..."
שני בוסי חן 14.04.18
"השירות שקיבלנו מכל הצוות מרגע לחיצת היד ועד לסוף האירוע היה ללא דופי. קיבלנו מכל אחד מחברי הצוות שירות מקצועי, אדיב וחם. כולם עמדו לרשותנו..."
אביטל הנדלר 13.1.19
"כל החוויה החלה לפני חודש וחצי כאשר נפגשנו עם הצוות המנצח של קרן ואופיר. הם הקסימו אותנו והצליחו לעמוד ברף הגבוה של השירות , אשר שמו בפנינו..."

החלטת? דברי איתנו!

מועדון לבת מצווה בתל אביב

מועדון לבת מצווה בתל אביב והסביבה – טיק טוק החדש אשר בנוי מרחבת ריקודים גדולה המאובזרת במערכת לייזרים תלת מימד, רובוסקנים ותאורת לד.
מועדון טיק טוק החדש מאפשר הקרנת מצגות ותמונות על גבי מסכי לד הפזורים בחלל המועדון.
במועדון לבת מצווה בתל אביב טיק טוק החדש ניתן לשלב מבוגרים ללא מפריע לילדים עם בידוד של רעש.

תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
חנייה במקום
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
משלב מבוגרים
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
האיכות הגבוהה ביותר
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
אירועים פרטיים
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
מסך להקרנה
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
20+ אטרקציות ייחודיות

מועדון לבת מצווה בתל אביב טיק טוק

כאחד מהמועדונים שלנו שפזורים במרכז הארץ ובתל אביב בפרט, מועדון לבת מצווה בתל אביב טיק טוק מעוצב בצורה אקסקלוסיבית ונמצא בלב ליבה המסחרי של תל אביב שהיא עיר הבליינים והאירועים הנוצצים, זהו מקום מושקע ברמה אחת מעל יתר אולמות האירועים שנועדו לסוג אירועים שכאלו, אולם האירועים היוקרתי שמו טיק טוק, כמו יתר האולמות שברשת שלנו גם אולם זה מיוחד במבנהו שיכול לאכלס עד ל300 איש.

איכות האירועים לבת מצווה בתל אביב טיק טוק

כמו שאר האולמות אשר ברשת party4u  הממוקמים באזור המרכז כמו ראשון לציון ותל אביב רבתי, כך גם איכות מועדון לבת מצווה בתל אביב טיק טוק הוא אחד שכזה עם אותה איכות ברמה הגבוהה מבין סדרת האולמות, עם צוות מנצח של הפקה ,דיג'יי ברמה אחת מעל הרבה אולמות אחרים, אבזור תאורה מהמתקדמים שבאולמות האירועים שמקבילים אליו, דברים הכוללים מסכי לד עם רמה של FULL HD, הקרנה של המשתתפים על מקרן המוצב במרכז הרחבה שיכול להראות בצורה חיה את כל האירוע, אפשרות  למבוגרים שבחבורה במתחם ייחודי להם.

בחירת אולם אירועים לבת מצווה

כיום ידוע שבחירה של מועדון אירועים לבת מצווה או אירוע דומה מצריך שיטוט באינטרנט בתוספת חוות דעת חיוביות על המקום המבוקש, מיקום וגישה של אולם האירועים בארץ ובכלל נגישות לאזור, למועדון לבת מצווה בתל אביב טיק טוק יש את כל היתרונות שעומדים לרשותו והם מיקום בהיכל הסיטי תל אביב, אזור נגיש עם חנייה המותאמת ומונגשת גם לרכבים מיוחדים כגון רכבים לנכים עם קושי בהגעה עצמית, חוות הדעת על יתר האולמות אשר מפוזרים במרכז המטרופולין של תל אביב ברשת party4u תקבלו הצצה לכל עניין איכות צוות ההפקה שישמח לייעץ לכם ויכוון אתכם וכמובן יממש בעבור ההורים וכלת השמחה הבת שהגיעה לגיל המצוות לממש את הפוטנציאל של ההפקה אשר תתאים לכל צורה שתיבחר על ידי בעלי האירוע, הצוות ינפיק עבור בעלי השמחה את מיטב ציוד העזר ויפתור את כל העניינים הלוגיסטיים הקשורים בהפקת אירוע שכזה, בין אם זה בחירת תפאורה, עזרה בבחירת אפקטים חדשניים וכדומה.

מועדון לבת מצווה טיק טוק ⭐⭐⭐⭐⭐

כי אירועים רגילים, לא צריכים אותנו!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה, שאלה או הערה במגוון ערוצים:

WhatsApp Chat