מחפשים אטרקציה ייחודית לבת המצווה הקרובה שלכם? יש לנו הצעה מושלמת עבורכם. תא הכסף הינו מתקן מתנפח ייחודי אשר כל אחד ייכנס למתקן בתורו וינסה לתפוס כמה שיותר שטרות של כסף.

את כל הכסף שתתפסו תוכלו לשמור לעצמכם, אך כמובן שזה לא יהיה קל מכיוון שכל השטרות עפים סביבכם ואתם תצטרכו לתפוס את הכסף מהאוויר. מדובר באטרקציות לבת מצווה מיוחדת מאוד אשר משדרגת את האירוע שלכם והופכת אותו להיות האירוע שתמיד חלמתם עליו. האורחים כולם ייהנו מאוד מהאירוע, ואתם כמובן תישארו עם כל המחמאות בסופו של יום. אטרקציית תא הכסף היא ללא ספק מה שאתם צריכים באירוע שלכם.

למה לבחור באופציה של תא הכסף לאירוע הקרוב שלכם?

  • משחק לכל הגילאים – אומנם במבט ראשון זה נראה כמו אטרקציה שמתאימה בעיקר לילדים, אך כל אחד מהאורחים שלכם יוכל להיכנס למתקן ולנסות לתפוס את הכסף. ההנאה מובטחת!
  • גורם לאורחים ליהנותתא הכסף במועדונים לבת מצווה יגרום לאורחים שלכם לשכוח לרגע שהם נמצאים באירוע. כל אחד מהאורחים שיכנס למתקן ישכח מה הולך מסביב, וינסה לתפוס את שטרות הכסף המתעופפים מכל עבר. זוהי ללא ספק חוויה של פעם בחיים!
תא כסף
אטרקציות בזמן האחרון הפכו לחלק בלתי נפרד מאירועים.

 

להזמנת תא כסף לאירוע בת מצווה שלכם

רוצים להפוך את האירוע שלכם לאחד מהאירועים המרשימים ביותר? אנחנו כאן על מנת לעזור לכם! טלפנו אלינו: 054-7944447 ובתוך כמה דקות נוכל להתאים לכם את האטרקציות לאירוע שלכם.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מועדון לבת מצווה בתל אביב

סגירת תפריט
דילוג לתוכן