אם אתם קוראים את המילים האלו עכשיו, ככל הנראה אתם מתכוננים לאירוע הגדול של הילדה הקטנה שלכם. חגיגות בת המצווה המודרניות לא מזכירות בשום דבר את החגיגות שחגגתם אתם לפני שני עשורים.

 

מדובר היום על הפקות גרנדיוזיות שמשלבות לא מעט אטרקציות לבת מצווה ונחגגות באותם מועדוני בת מצווה מפוארים. הכנו עבורכם רשימה של רעיונות מקוריים לבת מצווה שיכולים להפיח חיים בכל אירוע ולגרום לו להפוך לחוויה בתי נשכחת עבורכם ועבור הילדה הקטנה שלכם שמתבגרת לנגד עיניכם. הנקודה החשובה היא להתאים את אופי האטרקציות לאופי של הילדה.

בת מצווה עם לימוזינה

רעיונות מקוריים לבת מצווה יכולים להיות למשל כניסה בת מצווה עם לימוזינה. הילדה יכולה לנסוע בלימוזינה עם קומץ חבריה הקרובים ביותר. כשיגיעו לפתח המקום יכריז הדי ג'יי שהגיע הרגע המרגש ביותר באירוע ואז יצאו כל הילדים החוצה וימחאו לה כפיים. ראשונים יצאו החברים הקרובים ואחרונה תצא היא. כולם יחדיו יצעדו על שטיח אדום שייפרש לכבודם והשמחה וההתרגשות יהיו בשיאם. גימיקים לבת מצווה יכולים להיות גם בדמות שיר שייכתב במיוחד עבור הילה שלכם אותו תשיר בכניסה מפוארת במיוחד שתלווה בווידאו קליפ שהוכן עבור האירוע.

רעיונות מקוריים לבת מצווה – משחקים ניידים

מי עוד זוכר את הליצנים בהם היו מזמינים לימי ההולדת אי שם בשנות השמונים? כיום הילדים שלנו מתוחכמים יותר ומכורים למחשב. אין שום סיבה שלא לספק להם את הנאה הגדולה ביותר שלהם ביום האירוע עצמו. כך ניתן להכיר עמדות של סוני פלייסטיישן עם מסכי ענק בהן יוכלו לשחק במהלך כל הערב. רעיונות אחרים יכולים לכלול הזמנה של שולחנות משחק כגון ביליארד מקצועי, הוקי אוויר, כדורגל שולחן ועוד. כל תוכלו להבטיח שלאף ילד לא יהיה משעמם, גם אם הוא לא אוהב לרקוד במיוחד.

רעיונות נוספים הם למשל פינות איפור מקצועיות, אפשרות לצלם ברכות בתא צילום מיוחד, מסיבת קריוקי ועוד. הנקודה החשובה היא כמובן שלא להתפרע יתר על המידה עם מסגרת התקציב ולהתאים את אופי האירוע לילדים ולילדה שלכם.

 

בהצלחה.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן