אירוע בת המצווה הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי הנערה המתבגרת

אירוע זה דורש תכנון קפדני לפרטי פרטים כמה חודשים מראש. מעבר למקום האירוע – בחירה של מועדונים לבת מצווה או כל מקום אחר, האוכל, התאורה והאומן באירוע, יש להתייחס לעיצוב מסיבת בת מצווה. את העיצוב יש לעשות בהתאם לקונספט בת המצווה כולל עיצוב השולחנות, עמדות הממתקים, הפירות, עיצוב האולם, הבמה ועוד.

עיצוב מסיבת בת מצווה בסגנון ניאון

סוגי עיצובי מסיבת בת מצווה

על מנת להרים הפקת בת מצווה בלתי נשכחת יש לתכננה לפרטי פרטים כמה חודשים מראש. בחירת העיצוב המתאים לקונספט האירוע שלכם חשובה עד מאוד. באמצעות קונספט המסיבה ניתן לעצב את אולם האירוע, שולחנות האירוע, האוכל, הדוכנים השונים, הבמה ועוד. מחפשים מסיבת בת מצווה ייחודית ומגוונת? עם מועדונים לבת מצווה תוכלו לקבל את העיצוב שאתם רוצים. עיצובי מסיבת בת המצווה כוללים את העיצובים הבאים:

  • מסיבת בת מצווה בעיצוב המערב הפרוע – סגנון מסיבת בת צווה זאת היא לכל חובבות המערבונים. את עיצוב הבת מצווה ניתן לבצע בסגנון המערב הפרוע, סגנון זה כולל את: שולחן, צלחות, כוסות הסכו"ם, מפיות, אגרטלים ועוד וכן בצבע ורוד או כל צבע אחר שנערת בת המצווה רוצה.
  • מסיבת בת מצווה לוח וגיר – סגנון לוח וגיר היא אחד מסוגי העיצובים המיוחדים לעיצוב אירוע בת המצווה. בעיצוב זה מצוין שם הנערה על השולחן עצמו ועל קישוטי התלייה, שלטים של לוח גיר, שרשרת דגלים עם שם כלת בת המצווה וכן על הצלחות, הכוסות, הסכום ועוד.
  • מסיבת בת מצווה ניאון – סגנון בת מצווה ניאון הוא סגנון שהיה קיים בעבר ובשנים האחרונות פרץ שוב. באמצעות סגנון זה ניתן ליצור אווירה מיוחדת וצעירה שבדומה לאטרקציות הניאון שקיימות במסיבת הבת מצווה.

לעיצוב מסיבת בת מצווה עם פארטי פור יו התקשרו עוד היום אלינו ל 054-7944447

מוזמנים לקרוא בנוסף: מועדון לבת מצווה בתל אביב

 

סגירת תפריט
דילוג לתוכן