נסו לדמיין לרגע את התקופה שחייתם בה כשחגגתם אתם מסיבות בת מצווה. איש עוד לא שמע אז על מועדוני בת מצווה בתל אביב. בימים ההם מסיבות כאלו היו נערכות בדירות הפרטיות, בגינה או במקלט של הבניין והייתם מאושרים ושמחים.

 

כיום לא ניתן לדבר על הפקה של אירוע בת מצווה מבלי לבחור במועדון ריקודים שמותאם לעריכה של אירוע כזה. בנוסף לכך, ישנן שפע של אטרקציות לבת מצווה שנהוג להזמין לאירוע כדי לייצר אירוע בלתי נשכח. מאחר וכיום מקובל מאוד לערוך אירועי בת מצווה במועדון, אין שום סיבה שגם הילדה שלכם לא תזכה לערב כזה.

רשימה של מועדוני בת מצווה בתל אביב

להלן רשימה חלקית ביותר של מועדונים מוצלחים לבת מצווה שמותאמים באופן ספציפי למסיבות בת מצווה. ניתן למנות למשל את מועדון הלופט המאובזר בברים מפוארים ופינות ישיבה מרווחות, את מועדון הדה וינצ'י רחב הממדים ואת הג'סטין קלאב עוצר הנשימה. מקומות נוספים מוצלחים הם למשל מועדון קויה- אמסטרדם, בית עמנואל, מועדון USA ומועדון פריז טקסס. כל אחד מהם מושלם לצרכים שלכם ומצויד במערכת הגברה ותאורה מתקדמות ובכל השירותים הנלווים עבור הפקת בת מצווה במועדון.

גימיקים לבת מצווה

כיום ישנם שפע של גימיקים לבת מצווה שיכולים לשדרג כל מסיבת בת מצווה. לפני שאתם בוחרים בגימיק שלכם יש לוודא שהמועדון מותאם לו. אם למשל אתם רוצים להציב שולחנות משחק להנאת החוגגים כמו הוקי אוויר, ביליארד או סוני פלייסטיישן, וודאו כי המקום מסוגל להכיל את כל האטרקציות לבת מצוה האלו. כמו כן אם אתם מעוניינים להפיק עבור הילדה שלכם מסיבת קריוקי בלתי נשכחת, וודאו מראש כי במקום ניתן להפיק מסיבה כזו על כל האמור מכך ( ציוד הגברה מתאים, ציוד מתאים, במת הופעות וכיו"ב ). רעיונות מקוריים נוספים הם למשל תא צילום להשארת ברכות וידאו, מאפשרת מקצועית ועמדות מזון ניידות.

חשוב לוודא שהמועדון בו בחרתם מצויד בשפע של חנייה, אישורים מנהלתיים כנדרש על פי חוק, צוות מיומן, מקומות ישיבה נפרדים עבור בני המשפחה ומוניטין של מקום איכותי ופעיל. מזל טוב גדול.

 

שיהיה לכם ובהצלחה!

סגירת תפריט