מסיבות בר מצווה מיוחדות אפשר ליצור במגוון דרכים. אירועי בת מצווה מיוחדים או מסיבות בר מצווה מיוחדות אפשר ליצור באמצעות אלמנט אחד ייחודי ומיוחד או באמצעות אינספור פרטים קטנים ומרגשים בתוך אירוע אחד.

 

אז אפשר ללכת בענק ולערוך הפקות אירועים בת מצווה או בר מצווה במקומות ייחודיים, שכנראה שרוב האורחים שלכם לא חוו לפני כמו על יאכטה למשל, או במועדון מיוחד שייצור אווירה מיוחדת או שתהיה אטרקציה מרכזית ממש גדולה. אופציה שניה היא להשקיע בהמון פרטים קטנים שיהפכו את האירוע ל"שלכם". שתי האופציות יגרמו גם לכם וגם לאורחים שלכם לזכור את האירוע הזה לתמיד.

איך הופכים חגיגת בר מצווה למיוחדת?

ישנן דרכים רבות להפוך חגיגה אחת לאחת מאותן מסיבות בר מצווה מיוחדות שזוכרים לתמיד. הראשונה היא חגיגת בת מצווה מפוארת עם מועדון מפואר לבת מצווה וכל האטרקציות הכי משובחות במידה ובחרתם באופציה הראשונה, של אטרקציה מרכזית, כל שעליכם לעשות הוא לחרוש את האינטרנט, המלצות, פה לאוזן, פורומים וכו' בכדי לחשוב על רעיונות לאטרקציה מרכזית. לרוב, אטרקציות משכפלות את עצמן ובמידה ואתם ברי מזל ומצאתם משהו ממש מיוחד, ייתכן והוא ממש חדש בשוק, או שמחירו יהיה בהתאם. שימו לב שאותן מסיבות בר מצווה מיוחדות מתאפיינות לרוב בכך שהאירוע עצמו מתאים את עצמו לאופי החוגגים. כלומר, אם תעשו מסיבת נושא מקורי, חדשני ויצירתי; למשל: מוזיקה קלאסית. אתם תביאו תקליטים ישנים עם יצירות מופת. תקשטו את כל החדר באופן תקופתי לתקופות הרנאסנס או התקופה הרומנטית- זה אולי מגניב וייחודי ממש, אבל יש מצב שקהל של בני 13 יהנו מכך פחות. על כן, ערכו חשיבה מקדימה לוודא שהנושא והקהל מתאימים זה לזה.

נגיעות קטנות של רגש

האופציה השנייה היא להשקיע בהרבה טאצ'ים קטנים באירוע. פה מדובר באותן מסיבות בר מצווה מיוחדות שמיוחדות כיוון שהן קרובות ללב החוגג. שילוב של כניסה מרשימה ומקורית, אטרקציות מקוריות לבת מצווה שהופכות את האירוע למיוחד, הדלקת נרות מרגשת, מקום מקסים, נאומים. עשו הכל- אך באופן מקורי. אולי קליפ שהמשפחה שרה במקום לשאת נאום. חישבו על דרכים לשפר את הדברים המובנים מאליהם, כדי להפוך אותם לייחודיים, מרגשים ונזכרים.

 

מזל טוב!

סגירת תפריט
דילוג לתוכן