הורים רבים ניצבים בפני דילמה לא קטנה כאשר הם עומדים לפני תכנון של אירוע בת מצווה לילדה הקטנה שלהם. מצד אחד הם מעוניינים להעניק לה ערב בלתי נשכח ומצד שני הם לא מעוניינים להיכנס להלוואות ולחובות.

 

מסגרת התקציב היא פרמטר חשוב מאוד בתכנון של כל אירוע ועל אחת כמה וכמה בתכנון של אירוע חשוב ומושקע כמו בת מצווה. ההמלצה הגורפת היא ראשית לערוך סקר מחירים נרחב כדי להיות בעניינים ובנוסף לכך להעדיף לבחור בחברת הפקות שתתפור עבורכם חבילה כוללת במקום לרוץ בין הגופים השונים שכרוכים בתכנון האירוע (דיג'יי, צלם, קייטרינג, אולם, אטרקציות לבת מצווה ועוד). לרוב מחירים של מועדוני בת מצווה בת"א כוללים רק את מחיר השכרת המועדון ותו לא.

מחירים של מועדוני בת מצווה

טווח המחירים נע, פחות או יותר, בין 6000-8000 ₪ בתלות בסוג האירוע, גודל המועדון, הוותק והמוניטין שלו וההשקעה שהושקעה בו. כמובן שבאופן עקרוני השמיים הם הגבול כיוון שלכל אירוע ניתן להוסיף לא מעט אטרקציות שייקרו את העלות הסופית. באופן עקרוני חוויה של מסיבת בת מצווה לא אמורה לעלות יותר מעשרת אלפים שקלים אלא אם כן אתם מתכננים אירוע עם מאות מוזמנים שיקבלו חווית אירוח אקסקלוסיבית. מחירים של מועדוני בת מצווה הם לרוב מחירים עבור מועדונים שיארחו את החברים הקרובים ואת בני הכיתה ולא מיועדים למסיבות עבור המשפחה המורחבת. כמובן שבכל מועדון כזה ישנו חדר VIP עבור בני המשפחה הקרובים אבל הם לא מהווים לרוב חלק אינטגרלי באירוע עצמו שמוקדש לבני גילה של הילדה.

טיפים לבת מצווה

השאיפה שלכם צריכה להתמקד בהתאמת האירוע לאופי של הילדה ולתחביבים שלה. אם היא אוהבת לרקוד ולשיר, ארגנו לה מסיבת קריוקי. אם היא נחבאת אל הכלים, אל תשכרו עבורה לימוזינה ואל תפרשו שטיח אדום. במקרה כזה ניתן להזמין מפעיל מקצועי שישמח ויעסיק את הילדים. אטרקציות לבת מצווה פופולאריות הן למשל מכשיר של בועות סבון בטעמים, מכונות עשן, פינות איפור, תאי צילום להשארת ברכות מקוריות בתחפושות וכמובן שעמדות משחקי מחשב או עמדות של משחקי שולחן כגון הוקי אוויר למשל. כל אטרקציה כזו לרוב כרוכה בתוספת תשלום.

סגירת תפריט