בעבר אירוע בר המצווה היה מסמן את השינוי והמעבר מילדות לבגרות. היום אירועי בר המצווה הפכו להפקה של ממש.

 

כל ילד מכיר והיה במסיבה ססגונית באחד האולמות המציעים מועדוני בר מצווה. הנוער של היום מעוניין להפיק את המסיבה היפה ביותר, המרשימה ביותר, שתהיה הכי מיוחדת. אז איך אפשר להפוך את מסיבת בר המצווה למסיבה שעליה ידברו כל השנה?

מועדוני בר מצווה – למה דווקא מועדון?

הילדים היום מתבגרים מהר ומעוניינים לעבור לעולם המועדונים לבת מצווה ובר מצווה המאפיין את חגיגות התיכוניסטים, המבוגרים, ובעיקר הסלבס אליהם הם שואפים להידמות. מסיבה נוצצת במועדון מאפשרת למתבגר הטרי לבלוט בין חבריו ולהפיק מסיבה עם כל חברי הכיתה. אין ספק שכיום מועדוני בר מצווה מהווים את האלטרנטיבה הטובה ביותר לחגיגת בר המצווה.

מועדוני בר מצווה – אז מה אוכלים באירוע?

אוכל הינו אחד המרכיבים החשובים ביותר בכל מסיבה טובה. כל מסיבת חתונה או אירוע משפחתי יכללו לרוב ארוחת ערב מפוארת, וגם הנוער של היום המגיע למסיבה כדי לבלות וליהנות, מצפה לכך. מועדוני בר מצווה יודעים בדיוק מה החוגגים הצעירים אוהבים ויתאימו "נשנושים" ושתייה בדיוק לטעמם של הבליינים הצעירים. מועדוני בר מצווה לרוב יגישו רק כיבוד קל שיעניק לאירוע אופי מסיבתי צעיר ותוסס לפי קו האופנה העכשווי.

מועדוני בר מצווה – האם צריך מפיק אירועים לתכנון מסיבה?

בעלי המועדונים אשר פתחו את שערם לבליינים הצעירים ומתפקדים כ – מועדוני בר מצווה הינם בעלי ניסיון עשיר בתכנון מסיבות לגיל מיוחד זה. הניסיון העשיר של בעלי המועדונים מאפשר להם להרכיב בכל פעם מסיבה ייחודית, ססגונית ומדליקה ללא צורך במפיק אירועים. חשוב לזכור שמרבית מפיקי האירועים אינם בעלי ניסיון עשיר כפי שיש לבעלי מועדוני בר מצווה המפיקים אירועים גדולים וקטנים על בסיס שבועי ואף יומי.

לסיכום בעידן של היום שזוהר ונוצץ זה כבר לא חלום אלא מציאות, מועדונים זה המקום הכי מומלץ בעיר למסיבה של פעם בחיים.

סגירת תפריט