היום יותר מתמיד, טרנד מועדונים לבת מצווה הפך ללהיט שכבש את בני הנוער המגיעים למצוות. אין ילד שלא מכיר, אין ילדה שלא שמעה – מועדונים לבת מצווה זה כבר הדבר הבא! אבל לפני שגם את תחגגי באחד מהמועדונים לבת מצווה, הנה מס' דברים שאת צריכה לדעת.

מועדונים לבת מצווה – מה הם כוללים?

המועדונים כוללים את כל הדברים שאת צריכה בשביל לחגוג את הבת מצווה שלך, ואפילו יותר. צלמים, קייטרינג, פינות ישיבה, דיגיי, מנחה, רקדנית, מפעילה, בר אקטיבי ועוד ועוד. הכל תחת קורת גג אחת. כל שנותר לך הוא להתרווח לאחור וליהנות מהיום המיוחד שהוא כולו בשבילך. נסיכה ליום אחד.

מועדונים לבת מצווה – אטרקציות

אפשר כמו כולם ואפשר גם אחת! אל תתני לשעמום להשתלט לך על האירוע. תני לאטרקציות להתסיס את הבת מצווה שלך ולדאוג לאחרון החברים שלך ליהנות משלל אטרקציות מגניבות. שולחנות משחק, עמדות מולטימדיה, סימולטורים, ותא הכסף הם רק חלק קטן מאוסף ה אטרקציות לבת מצווה שתוכלי לשלב באחד מהמועדונים.

מועדונים לבת מצווה – אז מה צריך לבדוק?

נכון שאת מתרגשת ונכון שאת כבר רוצה לפרסם בכיתה איזה מועדון סגרת, אך לפני הכל חשוב שתבדקי מס' דברים לפני שאת סוגרת אירוע באחד מתוך המועדונים לבת מצווה .

תקרה גבוהה: חשוב שהתקרה תהיה גבוהה מספיק בשביל לתלות את הרשת בלונים. פינת ישיבה להורים: בדקי שיש פינת ישיבה להורים שהוא מספיק גדול ומרווח. הרי את לא רוצה שההורים יתחילו להתרוצץ בין החברים (לא נעים ובטח לא הכי נוח לחברים).

רחבה גדולה: בדקי אם הרחבה מספיק גדולה בשביל כמות האנשים שלך. במידה ויש בך ספקות לגבי זה, בדקי מקום נוסף. שירותים תקינים: חשוב לבדוק את בבתי השימוש במועדונים לבת מצווה. משום שבלילות מועדונים אלו (לפחות רובם) עובדים כמועדון לכל דבר, ויש בלאי למקום. אם זה אסלות שבורות כיורים הרוסים וכו'.

אישורים מתאמים: אל תדלגי על השלב הזה. בדקי היטב אם למועדון שאת הולכת לסגור אצלו יש את כל האישורים הנחוצים בכדי לערוך לך את אירוע בת מצווה. מה גם יש לו ביטוח צד ג' בתוקף במידה ותזדקקי (לא עלינו!).

מילה לסיום..

ללא ספק מועדונים לבת מצווה מה שהתחיל כטרנד "משוגע" מוצא את עצמו כיום כסטנדרט בקרב בני הנוער המגיעים למצוות. גם את יכולה לחגוג את הבת מצווה שלך באחד המועדונים הנחשקים ביותר עם כל החברים ולדאוג לעשות עליהם רושם שלא ישכחו כ"כ מהר. נשמח לשוחח איתך ולקבוע פגישת יעוץ חינם וללא התחייבות, ובה נציג בפנייך רעיונות מקוריים שידאגו שהאירוע שלך לא יהיה עוד סתם אירוע! אז למה את מחכה?

 

התקשרי עכשיו!

סגירת תפריט