מועדון ניו יורק בראשון לציון

תושבי ראשון לציון והסביבה, שימו לב!
העלנו את הרף ועכשיו אפשר להתחיל לשחק. תכירו את המועדון שקורא תיגר לכל המועדונים לבת מצווה בסביבה לבוא ולהתחרות בו ביופי, בשכלול, ובטכנולוגיה.

0
דירוג 5 כוכבים
5/5
ענבר גל מנור 10.05.18
"התקשרנו לקרן וקבענו פגישה, בפגישה נוצר קליק ורוני מיד ידעה שאיתם היא רוצה לחגוג בת מצווה. היה מדהים, שולחן סנוקר, הוקי ועוד משחקי חברה..."
שני בוסי חן 14.04.18
"השירות שקיבלנו מכל הצוות מרגע לחיצת היד ועד לסוף האירוע היה ללא דופי. קיבלנו מכל אחד מחברי הצוות שירות מקצועי, אדיב וחם. כולם עמדו לרשותנו..."
אביטל הנדלר 13.1.19
"כל החוויה החלה לפני חודש וחצי כאשר נפגשנו עם הצוות המנצח של קרן ואופיר. הם הקסימו אותנו והצליחו לעמוד ברף הגבוה של השירות , אשר שמו בפנינו..."

החלטת? דברי איתנו!

מועדון לבת מצווה בראשון לציון

מועדון לבת מצווה בראשון לציון – ניו יורק החדש אשר בנוי מרחבת ריקודים גדולה המאובזרת במערכת לייזרים תלת מימד, רובוסקנים ותאורת לד.
מועדון ניו יורק החדש מאפשר הצגת תמונות Online של החברים מהמסיבה בזמן אמת על גבי מסכי LCD הפזורים בחלל המועדון.
במועדון לבת מצווה בראשון לציון ניו יורק החדש ניתן לשלב מבוגרים ללא מפריע לילדים עם בידוד של רעש.

תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
חנייה במקום
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
משלב מבוגרים
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
האיכות הגבוהה ביותר
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
אירועים פרטיים
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
מסך להקרנה
תמונה של אייקון מועדון לבת מצווה
20+ אטרקציות ייחודיות

מועדון לבת מצווה בראשל"צ – ניו יורק

הטרנד החם של חגיגת בת מצווה במועדון לבת מצווה הולך ותופס תאוצה גדולה מאוד. כיום כל ילד או ילדה שהגיעו לגיל מצוות רוצה לחגוג עם החבילה ואיפה אם לא, באחד ממועדוני בת המצווה הפזורים ברחבי הארץ. נכון עד היום המועדונים השווים באתר התמקמו להם בתל אביב וזאת משום שכמות הבליינים שם גבוה משאר המקומות בארץ לכן בעלי מועדונים השקיעו הרבה יותר מחשבה, מאמץ, וכמות מזומנים כדי להקים את המועדון החם הבא. ו… נכון לא רק אותם בליינים זכו להינות מאותם מועדונים מפוארים אלה גם חוגגי הבר ובת המצוות שבחרו לחגוג את האירוע של החיים שלהם במועדונים לבת מצווה באזור תל אביב.

כיום כאשר הטרנד של חגיגת בת המצווה במועדון עוד ועוד מועדונים נפתחים המיועדים לאירוע חגיגי זה.. והיום גם תושבי ראשון לציון והמרכז נהנים ממועדון לבת מצווה חדש, מפואר, עם מיטב הטכנולוגיה המיובאת מרחבי הגלובוס ומערכת סאונד שפשוט חייבים לשמוע כדי להאמין..

תכירו את מועדון ניו יורק החדש בראשון לציון! מועדון ניו יורק מאובזר ב 15 פלזמות חדישות המאפשרות להקרין במהלך האירוע את התמונות של החוגגת או לחילופין קליפים של MTV ואיפילו תמונות Online של האירוע בזמן אמת! אז נכון..

יש עוד מועדונים לבת מצווה בראשון לציון, אבל מועדון כזה?! בואו לראות בעצמכם!

מועדון לבת מצווה בראשון לציון והסביבה

לאחר שנכנסו לזירת המועדונים של ראשון לציון ואתם בחרתם את השם ״מועדון ניו יורק״ בפייסבוק שלנו הרבה מועדונים לבת מצווה בסביבה הוסיפו לשם המקורי שלהם את השם ניו יורק… אז שלא יעבדו עליהם (: מועדון ניו יורק החדש יש רק אחד.

אימא ואבא מתלבטים אם לשלב מבוגרים לאירוע? אז שיפסיקו להתלבט. מועדון ניו יורק מאפשר קיום אירוע משולב מבוגרים וילדים ללא מפריע.

המבוגרים בפינת ה VIP והילדים ברחבת הריקודים. לילדים יהיו פינות משחקים כמו מולטימדיה, שולחנות משחק, סימולאטורים וכו ולמבוגרים יהיה בופה מזנון עשיר באזור של המבוגרים. גם כאשר ירצו המבוגרים ללכת לשירותים אין צורך שיעברו ברחבת הריקודים ויפריעו לילדים יש להם מעבר ישיר ונפרד למתחם הנוחיות ללא שום הפרעה (: בנוסף ניתן לנתק את הרמקולים המופנים למתחם המבוגרים כדי שהמוסיקה לא תפריע להם וכדי שיוכלו להנות מהערב מבלי לשמוע את החפירות של הdj.

הפעלות מותאמות לבת מצווה בראשון לציון

אירוע בת מצווה במועדון לבת מצווה עם משחקים והפעלות מותאמים לבת מצווה. כל מוכן?? אז נכון שמועדון בחרנו, נכון שדיגיי כבר יש, ארוחה גם כן, אבל מה עם המשחקים הפעלות ושולחנות המשחק? על זה כבר חשבתם? פארטי פור יו מעמידה לרשותכם מגוון רחב של אטרקציות שיוכלו לשדרג את האירוע שלכם. לדוגמא: שולחנות משחק – שולחן סנוקר, שולחן הוקי אוויר, שולחן כדורגל – ממקמים את שולחנות המשחק בתחילת האירוע בחצי השעה הראשונה עד שהבלאאאגן מתחיל. כמובן לאחר כחצי שעה מוצאים את השולחנות המשחק כדי שילדים לא ישחקו בהם במהלך הריקודים. אטרקציה נוספת שניתן להוסיף היא עמדות מולטימדיה – קונסולת משחק ווי, קונסולת משחק סוני. את העמדות מולטימדיה ממקמים גם בתחילת האירוע עד שהכל מתקפל.

תכנון אירוע בת מצווה בראשון לציון

בניית לוח זמנים לאירוע בת מצווה מצריך ניסיון רב בתחום האירועים בכלל ובתחום הבת מצוות במועדונים בפרט. אנו בפארטי פור יו נבנה יחד אתכם לוח זמנים מדוייק כדי שלא יווצר מצב ל״זמנים מתים״ במהלך האירוע. זה אומר כניסה מרשימה עם שטיח אדום, לימוזינה, אופנוע כבד, או כניסות מרשימות אחרות – קבלת פנים למוזמנים (שולחנות משחק, מולטימדיה, סימולטורים, פינות אומן, וכו׳) וכמו כן ארוחה ומשך הזמן שלה.
מועדון לבת מצווה ניו יורק ⭐⭐⭐⭐⭐
סגירת תפריט

כי אירועים רגילים, לא צריכים אותנו!

נשמח לעמוד לרשותכם בכל בקשה, שאלה או הערה במגוון ערוצים:

דילוג לתוכן