חגיגת בת מצווה היא אירוע חשוב ביותר עבור כלת בת המצווה ולכן ההורים ובני המשפחה מקדישים מחשבה רבה, כדי ליצור יחד אירוע מהסרטים.

אולם אירועים מעוצב

מי שמגיע אל מועדון לבת מצווה בתל אביב 100 איש, מופתע מיופיו של האולם ומהעיצוב המרהיב שקיים בו. ההשקעה הרבה בעיצוב ובנראות הכללית לרווחתם של האורחים, היא זו שסוחפת משפחות רבות לקבל החלטה כי זה המקום האידאלי עבור בת המצווה.

אולם מתאים למסיבה

מועדון לבת מצווה בתל אביב 100 איש הוא מועדון אינטימי ועם זאת הוא עוצמתי ומאפשר לכל החברים מהכיתה ומהשכבה ליהנות מאירוע מדהים שתוכנן לפרטי פרטים. ברוב המקרים הנערה מביעה את כל המשאלות והפנטזיות שלה ובהתאם לכך מתאמים את התוכן ואת הפרטים הקטנים של המסיבה כדי להפתיע את החברים בגימיקים ייחודיים.

המעטפת של חגיגת בת מצווה

נערות רבות מגיעות לאולם היפהפה באמצעות לימוזינה יפהפייה בצבע לבן או שחור. הכלה מזמינה כמה חברות טובות וכולן יחד נהנות מנסיעה מלאה בפינוקים, מטעמים, שתייה, מוסיקה נהדרת והמון הנאה מהנסיעה ברכב יוצא דופן זה.

החברים מגיעים באמצעות אוטובוס שמסיע אותם בתחילת הערב מנקודת מפגש מסוימת עד האולם וגם מחזיר אותם לנקודה זו בתום האירוע, כך אין צורך שכל אחד מההורים יסיע את הילדים לאולם.

משחקים באולם

מועדון לבת מצווה בתל אביב 100 איש מותאם לאהבות של בני הנוער. לכן הם נהנים לשחק במשחקים כמו play station  ומשחקים ממוחשבים נוספים, כדורגל, הוקי קרח ושלל משחקים נוספים שמאפשרים להם להתחרות זה בזה, לצבור נקודות ומצב רוח מצוין.

תוכנית אמנותית בחגיגה

מועדון בת מצווה בתל אביב הוא המיקום האידאלי עבור תוכנית אמנותית ולכן יש אירועים שבהם החוגגת מופיעה בפני הקהל במופע של ריקוד או זמרה, לפעמים זו הופעה של כמה חברים או אמן אורח שאהוב מאד על בני הנוער.

לאור העובדה שיש באולם הגברה מעולה וסאונד יוצא דופן, איכות הצלילים היא נפלאה ולכן כולם שומעים את המוסיקה ונסחפים לשירה ולריקודים עם כולם ברחבת הריקודים הגדולה. האפקטים של התאורה פועלים לאורך כל המופע והאדרנלין הוא גבוה במיוחד.

המבוגרים שצופים בכל האירוע, נהנים לראות הכול על מסכי LCD ומערכת הלייזר התלת ממדית שמעניקים תחושה ייחודית לערב כולו.

נשמח לתת לכם מידע נוסף על אירועי בת מצווה באולם שלנו. השאירו את הפרטים שלכם ונשוחח בהקדם.

סגירת תפריט
דילוג לתוכן