שאלת המיליון דולר היא: כמה עולה מועדון לבת מצווה? התשובה מורכבת מכמה אלמנטים. המועדונים הכי טובים לבת מצווה יציעו לכם סוגים שונים של אטרקציות, אלה מעלים את המחיר. מעבר לכך, מדובר על תבנית החוזרת על עצמה (הספקת קייטרינג ותקליטן כבסיס).

 

מועדונים הנחשבים מותגים באזור מסוים עולים יותר מאשר מועדונים המוכרים פחות, והם לא בהכרח יהיו טובים פחות. מחיר אירוע בת המצווה מתחיל מסביבות 6,000 שקלים והגבול, מיותר לציין, הוא השמיים (במקרה הטוב).

היכן נמצאים המועדונים הכי טובים לבת מצווה?

לא תמיד המועדון שנמצא במרכז מסוים הנחשב איכותי הוא אכן הטוב ביותר. יש מועדונים המגישים אירועי בת מצווה נפלאים אך ממוקמים במרכזי תעשייה או מסחר שאינם במרכזי הערים. על מנת לפתור את בעיית ההגעה ניתן לשלוח מפת הדרכה יחד עם ההזמנה או במייל. כיום ישנן אפליקציות המסייעות להגיע ליעד במהירות, ובמידת הצורך ניתן להסדיר הסעה מאורגנת שהיא חוויה בפני עצמה לבני הנוער.

אילו שירותים בדרך כלל כלולים באירוע בת מצווה ואילו לא?

על פי רוב יציעו המועדונים הכי טובים לבת מצווה חבילת בסיס לכל חוגגת. החבילה תכלול ברוב המקרים את התקליטן שיספק את המזיקה ואת משחקי החברה והתחרויות השונות. מעבר לכך, המקום יספק את הכיבוד הראשוני ואת הארוחה המרכזית. יש מועדונים לבת מצווה המספקים גם את עוגת יום ההולדת.

על פי רוב לא יסופקו משחקי השולחן, כניסות יפות לבת מצווה, פינות מיוחדות נוספות, הסעות, ספר צילומים של כלת השמחה, צלם אירוע וכדומה, אך כדאי לשאול, לכל מועדון סל מיוחד משלו. מומלץ לברר: המועדונים הכי טובים לבת מצווה יכולים להציע חבילה הכוללת הגשמת חלומות ומחירה יהיה נמוך יותר מאשר מחיר השכרת כל שירות בנפרד.

לסיכום, מחיר האירוע נקבע על פי שם המקום, המיקום שלו והשירות שהוא מעניק. חבילת הבסיס קבועה פחות או יותר והאטרקציות הנלוות לבת מצווה מעלות את המחיר. לעתים שווה דווקא לשלם את המחיר הגבוה ולהימנע מטרטורים מיותרים ומתשלום גבוה יותר כאשר כל שירות נרכש בנפרד.

סגירת תפריט