הגעתן לגיל 12 מזל טוב!

רגע לפני חגיגת המאורע המרגש ביחד עם החברים והמשפחה הקרובה במועדונים לבת מצווה , כדאי שתשלבו באירוע שלכם כמה משחקים והפעלות שישדרגו את האירוע ויהפכו אותו לאחד האירועים הטובים וכן יעסיקו את בני הנוער המשתתפים באירוע עצמו.

באמצעות המשחקים וההפעלות הבאות תוכלו להעסיק את בני הנוער באירוע ואף לגרום לאירוע בת המצווה להיות מעניין וכייפי יותר.

המשחקים וההפעלות שלא הכרתם

Ms LIVE –   מדובר על אחת ההפעלות המרתקות ביותר בחגיגות בת מצווה. באמצעות מסך SMS כל אחד מאורחי האירוע יכול לשלוח ברכת בת מצווה לנערת הבת מצווה, אשר תוקרן על המסך כך שכל המוזמנים יוכלו לראות אותה. ברכות אלה בסופו של דבר יועברו לדיסק ויהיו מזכרת לנערת הבת מצווה מהאירוע עצמו. בהפעלה זאת כל אחד מהאורחים הוא חלק משמעותי באירוע ויכול להגיד את מה שהוא חושב מבלי לחשוש.

תא הכסףתא הכסף הוא מתקן מתנפח אשר מכיל שטרות כסף רבים אשר עפים באוויר ויש לתפוס אותם. משחק הפעלה זה מתאים לכל הגילאים וכל מי שרוצה יכול להיכנס ולתפוס שטרות. מדובר על משחק כייפי ומהנה שמעניק חוויה של פעם בחיים ומשדרג כל אירוע בת מצווה.

משטחי ריקודאם אתם אוהבים לרקוד משטחי ריקוד הם מה שאתם צריכים באירוע שלכם. משטחי הריקוד יגרמו לכם לרקוד וליהנות לאורך כל האירוע ואף יעסיקו את בני הנוער ויהפכו את האירוע שלכם למעניין ואף לתחרותי הודות לתחרויות השונות.

קליעת צמותאחת ההפעלות הכיפיות באירוע בת המצווה הוא קליעת צמות. מדובר על הפעלה פופולרית ושכיחה שכל הבנות אוהבות אותה. קליעת הצמות מתבצעת ע"י אשת מקצוע אשר קולעת לחברות הכיתה של נערת הבת מצווה וגורמת להן לרגעי אושר. כמו כן, הקליעה מעבירה את הזמן ומתאימה לקהל בצורה מושלמות לבנות הכיתה.

ציורים על הציפורניים – בהפעלה זאת הנערות נהנות מציורי שונים על הציפורניים ממגוון נרחב של ציורים לדוגמא. כל נערה בוחרת את הציור שהיא אוהבת ומציירים לה אותו על הציפורניים. הפעלה זאת מעסיקה את הבנות כולל ילדות קטנות וגומרת להם להרגיש מיוחדות.

כל אלו ועוד מחכים לכם במועדונים לבת מצווה, לבחירת משחקים והפעלות לאירוע בת המצווה , התקשרו עוד היום לפראטי פור יו ותהנו ממגוון הפעלות ומשחקים בהתאמה אישית לטלפון  054-7944447

מוזמנים לקרוא בנוסף: מועדון לבת מצווה בתל אביב

סגירת תפריט