איך תדעו שבחרתם בטוב ביותר רבים ההורים השואלים את עצמם: איפה חוגגים בת מצווה? האם יש מקומות הנחשבים יותר מאחרים? האם יש קריטריונים הנחשבים הכרחיים כדי שהמסיבה תהיה מוצלחת? חגיגת בת מצווה במועדון יכולה להיות הצלחה מסחררת ויכולה להיות כישלון מביש.

כיצד תדעו אם המועדון שווה את המחיר?

לכל אירוע יש מה שנקרא "ערב טעימות". הוא לא חייב לכלול טעימה של מנות המזון המוגשות בו, אך הוא יהיה הערב בו תתארחו במסיבה אחרת במקום בו אתם מעוניינים. הביקור במקום האירוע העתיד להיות המועדון בו תחגוג בתכם בת מצווה, הוא מבחינת הכרח.

מועדונים בתל אביב לבת מצווה בעלי אתר המשווק את עצמו בצורה יפה, יטרח להשקיע גם בזויות הצילום ובתאורה המתאימה כדי שהמקום יזמין. לעתים מתברר כי מקום הנראה גדול הוא בעצם קטן, ומקום הנראה מואר הוא בעצם אפלולי, לכן חובה לבקר בו בעת פעילות.

מהו מועדון טוב?

חגיגת בת מצווה במועדון איכותי לא תפגום בעור התוף של קהל היעד. האקוסטיקה חשובה מאד. אותה ניתן לגלות רק בביקור באירוע הזהה לאירוע שלכם. כלומר, להגיע לביקור במועדון בעת מסיבת יום הולדת חמישים או בריתה לבטח לא יהווה מדד נכון לבדיקת עצמת הווליום. חשוב לבדוק שמדובר בתקליטן בעל היצע רחב של מוזיקה המתאימה לבני הנוער. בזמן הביקור מומלץ לשאול כמה מבני הנוער על איכות המוזיקה. חגיגת בת מצווה במועדון בעל שם לא יסתפק רק בעיצוב החלל אלא ישקיע גם בתוכן האמנותי. מדובר באירוע חברתי ולכן חשוב לבדוק האם מדובר רק על מוזיקת רקע או בנוסף לכך גם במשחקי שולחן, משחקים חברתיים בהנחיית התקליטן, תחרויות שונות ועוד. אלמנטים אלה נמצאים בהרבה מאוד מועדונים לבת מצווה ויכולים "להרים" את המסיבה של בתכם.

האם חגיגת בת מצווה במועדון כוללת קייטרינג?

על פי רוב מספק המקום את שירותי הקייטרינג. יש לבדוק האם מדובר על כמה אפשרויות בחירה, האם המועדון מספק את "שלושת שלבי האירוח": מנות ראשונות (כיבוד קל ומשקאות), ארוחה עיקרית ומנות אחרונות מפנקות. האם הוא מגיש "ריפיל" מהיר, כלומר דואג שלא יחסר דבר לאורך כל המסיבה ומספק תוספות. חשוב לבדוק האם המחיר כולל גם את עוגת יום ההולדת או שעליכם לרכוש אותה בנפרד.

לסיכומו של דבר, כדי לוודא שעשיתם את הבחירה הנכונה מומלץ להגיע למועדון בזמן אמת, ולשהות במסיבת בת מצווה אחרת. כך תוכלו להבטיח לעצמכם, עד כמה שניתן, שהמחיר שאתם משלמים הוא אכן שווה את האירוח במועדון.

סגירת תפריט