אנחנו חיים בעולם משתנה. אם היו מספרים לכם לפני עשרים שנה, בערך בתקופה שאתם נכחתם במסיבות בת מצווה בכיתה שלכם שיבוא יום ושקיות הפתעה, עוגת יום הולדת ומשחקי חברה נאיביים יהיו מחוץ לתחום ושבמקומם יופיעו מועדוני בת מצווה, אטרקציות לבת מצווה ושכל מסיבת בת מצווה תהיה אירוע מושקע כאילו מדובר בחתונה, יכול להיות שלא הייתם מאמינים. כיום אירועי בת מצווה בתל אביב הם אירועים מושקעים מאין כמוהם ונראה שכל אירוע מציב רף גבוה יותר לאירוע שבא אחריו. הכנו עבורכם כמה טיפים לבת מצווה לחוויה בלתי נשכחת.

תא צילום עם תחפושות

אחד הרעיונות החדשניים והמקוריים ביותר היום בלא מעט אירועי בת מצווה בתל אביב הוא הצבה של תא צילום עם תחפושות. בתא כזה יכולים להצטופף שניים עד ארבעה ילדים ולהשאיר לכלת השמחה ברכה מרגשת כשהם עוטים תחפושות. הברכות יישארו עם הילדה לנצח וישמחו אותה בכל פעם מחדש.

עמדות משחק ניידות

לא תמיד כל הילדים בכיתה אוהבים לרקוד ולהשתולל. מועדונים לבת מצוה בתל אביב שלא רוצים לקפח אף אחד יכולים להכיל עמדות משחק ניידות. מדובר למשל על עמדות של סוני פלייסטיישן עם מסכים גדולים, עמדות של משחקי שולחן כמו הוקי אוויר, כדורגל שולחן, פינג או ביליארד ועוד. לפני שאתם מזמינים את כל הציוד הזה, וודאו כי מועדון בת מצווה שבחרתם מותאם עבורו ויכול להכיל את כל העמדות בנוחות.

מסיבת קריוקי

אם הילדה הקטנה שלכם אוהבת לשיר ואתם מאמינים שילדי הכיתה ישתפו פעולה, אתם מוזמנים לערוך לה מסיבת קריוקי כהלכתה. עליכם ללקט את השירים שהיא אוהבת ולמצוא תוכנת קריוקי שמסוגלת לרוץ להנאת החוגגים. גם כאן חשוב לוודא כי המועדון שבחרתם בו יכול להתאים לערב שכזה שדורש לרוב ציוד מיוחד, מערכת הגברה מאותה ואולי גם במה למי שאמיץ דיו כדי לעלות לשיר.

הדגש שאתם צריכים לשים בערב המיוחד הזה הוא על ההתאמה של האופי שלו לאופי של הילדה שלכם. ילדה ביישנית לא תשמח להגיע בלימוזינה ולצעוד על שטיח אדום בעוד שילדה שאוהבת תשומת לב ונהנית ממנה תשמח לכך מאוד. קחו זאת לתשומת לבכם. בהצלחה ומזל טוב גדול.

סגירת תפריט