חגיגת בת מצווה היא אירוע מרגש ומשמעותי בחיי הנערה. חגיגת אירוע זה מציינת פרק חדש בחייה הבוגרים של הנערה ופרידה מהילדות. אך מה קורה כשתאריך בת המצווה הוא בחג הפורים? חוגגים בת מצווה בפורים עם מסיכות ושלל אטרקציות באווירת החג הפורימית.

לחגוג בת מצווה בפורים

לחגוג בת מצווה בפורים – חגיגה של פעם בחיים

חג הפורים הוא חג שמח וכייפי במיוחד כשבת המצווה היא בחג עצמו. באמצעות מועדונים לבת מצווה של פרטי פור יו תוכלו לחגוג בצורה הכי מהנה וכיפית שיש, ברוח חג הפורים השמח והצבעוני. את חגיגת בת המצווה תוכלו לעשות כשכל המוזמנים מחופשים לדמויות שונות ואף לעשות נשף מסיכות. כמו כן , תוכלו לשלב במסיבת הבת מצווה שלכם במועדון הבת מצווה אטרקציות שונות שיעשירו את האירוע עצמו ויעסיקו את ילדי הכתה וכן את האורחים המבוגרים יותר.

למה כדאי לכם לחגוג בת מצווה בפורים?

אם אתם רוצים חווית בת מצווה כיפית ושונה משאר חוויות בת המצווה שאתם מכירים, זה הזמן לחגוג בת מצווה בפורים ובאווירת החג הצבעונית והשמחה. חגיגת בת המצווה בשילוב חג הפורים תגרום לבת מצווה שלכם להיות שונה ומיוחדת ממה שאתם רגילים. מגוון התחפושות, הריקודים ברחבת הריקודים ותחרות התחפושות יוסיפו רבות לאירוע בת המצווה.

חגיגת בת מצווה פורימית עם פארטי פור יו

בפארטי פור יו תוכלו ליהנות מועדונים לבת מצווה הכוללים בין היתר את: מועדון קויה אמסטרדם, ניו יורק ובוסטון בהתאם לצרכים האישיים. בהתאם למועדון שתבחרו תוכלו לחגוג ביחד עם חברי הכתה והמשפחה הקרובה את גיל 12 החשוב והמשמעותי, שעבור נערת בת מצווה הוא ציון דרך חשוב עד מאוד. את בת המצווה תחגגו כשכל המוזמנים מחופשים, עם כיבוד אזני, המן בהתאם למנהגי החג וריקודים סוחפים ברחבת הריקודים.

לחגיגת אירוע בת המצווה בפורים התקשרו עוד היום לפארטי פור יו 054-7944447 והזמינו לכם מועדון לבת מצווה לפורים.

מוזמנים לקרוא בנוסף: מועדון לבת מצווה בתל אביב

סגירת תפריט