חג ט"ו בשבט הוא חג האילנות. בחג זה נהוג לשתול שתילים שונים ולאכול פירות יבשים בהתאם למצוות החג. אך מה קורה כשבת המצווה יוצאת בדיוק בחג ט"ו בשבט? חוגגים בת מצווה בט"ו בשבט ביחד עם המשפחה הקרובה והכתה.

לחגוג בת מצווה בט"ו בשבט

לחגוג בת מצווה בט"ו בשבט

כאשר תאריך בת המצווה הוא בחג ט"ו בשבט כדאי לחגוג את אירוע בת המצווה באווירת החג, בהתאם למסורת החג. באמצעות מועדונים לבת מצווה של פארטי פור יו הכוללים את המועדונים הבאים: ניו יורק, אמסטרדם, בוסטון או קויה אמסטרדם, תוכלו לחגוג את האירוע שלכם בצורה המהנה והכיפית שהמועדונים מציעים, בהתאם לאווירה שמתאימה לכם. כמו כן, תוכלו לשלב באירוע בת המצווה אטרקציות, מופע אורח ואף פירות יבשים בכיבוד בת המצווה, בנוסף  לשאר הקינוחים.

למה כדאי לחגוג בת מצווה בחג ט"ו בשבט?

לא תמיד מועד בת המצווה מתרחש בימי חול. לעיתים תאריך הלידה של נערת בת המצווה הוא במועד של חג. אם אירוע בת המצווה מתרחש בחג ט"ו בשבט ניתן לשלב בכיבוד פירות יבשים לצד קינוחים ומאכלים שונים. אם אתם מעדיפים לחגוג באור היום ולשלב נטיעות באירוע בת המצווה תוכלו לעשות זאת בשילוב פעילויות מתאימות. באמצעות חגיגת אירוע בת המצווה במועד מיוחד זה תוכלו לקבל אווירה שונה מאשר חגיגת בת מצווה בתאריך רגיל. בנוסף, תוכלו לגרום לאירוע שלכם להיות ייחודי ומעניין יותר מאשר אירועי בת מצווה אחרים.

חוגגים בת מצווה בט"ו בשבט עם פארטי פור יו

אירוע בת המצווה הוא אירוע חשוב ומשמעותי בחיי הנערה. לכן חשוב לתכנן אותו כמה חודשים מראש לפרטי פרטים. עם מועדון לבת מצווה של פארטי פור יו תוכלו לחגוג את אירוע בת המצווה בצורה הכי כיפית ומהנה, ביחד עם החברים והמשפחה. חגיגת בת המצווה בט"ו בשבט היא חגיגה כפולה ושמחה של אירוע בת המצווה בנוסף לחג עצמו. בנוסף, חגיגת בת מצווה בחג היא אירוע מיוחד וייחודי התורם ערך מוסף לאירוע עצמו.

לחגיגת אירוע בת המצווה בט"ו בשבט התקשרו עוד היום לפארטי פור יו 054-7944447 ושריינו את חג  ט"ו בשבט במועדון לבת מצווה .

מוזמנים לקרוא בנוסף: מועדון לבת מצווה בתל אביב

סגירת תפריט