בכדי ליצור באירוע בר מצווה כניסה מרגשת יש צורך בהכנה מוקדמת. אם אתם חושקים בכך שהכניסה של בנכם לאירוע שלו תהיה מושלמת, לא מדובר פה במשהו שתוכלו לשלוף מהמותן.

יש לתכנן הכל, ממציאת מועדון לבת מצווה ועד ביצוע ושלם של החגיגה. באירוע בר מצווה כניסה מרגשת דורשת להיות מודע לכל פרט. התזמון חייב להיות מושלם, הרגע חייב להיות מושלם. חייבת להתבצע עבודת הכנה.

אז למה לטרוח לעשות באירוע בר מצווה כניסה מרגשת?

הבן שלכם מגיע למצוות. בשבילכם, זה קצת מרגש וקצת קשה להרים את האירוע. מדובר בהפקה לא פשוטה שטובעת בחובה תכנון, בירוקרטיה ותקציב. אך מעל הכל- טומנת בה את המחוייבות ליצירתיות, רגשנות, לגורם ההפתעה. האירוע חייב להיות גם מוצלח. לא תרצו שהבן 13 שלכם יסתובב בתחושה שלחברים שלו ארגנו אירוע טוב יותר. כל אלו מפעילים מכבש לחצים על ההורים שמעוניינים שהכל יהיה מושלם עבור בנם, אך גם מודעים למגבלות המציאות. עבור הבן שלכם- הסיפור שונה לגמרי. עבורו מדובר בחגיגה הגדולה השניה בחייו (כנראה שבראשונה הוא היה פחות מרוצה, וגם הוא לא זוכר אותה כל כך טוב). חגיגה שבאה לקדש את זה שהוא כבר אינו ילד. עכשיו הוא מבוגר ועליכם להתייחס אליו ככזה. הוא רוצה להרגיש גדול. הוא רוצה לשכור את אחד מאותם מועדוני בת מצווה, כמו הגדולים. כל עניין פעוט בחגיגה הזו, מבטא בעיניו את ההתבגרות שלו. הכניסה שלו לאולם האירועים, כשעיני כולם עליו, בשבילכם זו חגיגת בר מצווה כניסה מרגשת היא חלק מהעניין. בשבילו צעד הכניסה המרגש, הוא צעד הכניסה לבגרות.

אז איך עושים באירוע בר מצווה כניסה מרגשת?

כאמור בשביל לדאוג שבאירוע בר מצווה כניסה מרגשת תהיה מוקד העניינים, עיניים ינצצו, דמעות יזלו חייבים לחשוב על כך מראש. ניתן לחפש בגוגל "בר מצווה רעיונות לכניסה" בשביל לקבל השראה לכניסה מרגשת, אבל שימו לב שאתם מוסיפים טאץ' אישי כלשהו. כניסה מרגשת לבר מצווה לאו דווקא אומרת שהילד צריך להנשא בכרכרה או על גבי פילים או סוס לבן, לפעמים פחות זה יותר. שיר מרגש שנוגע בכם באופן מיוחד לפעמים יכול לעשות את העבודה. השאר כבר יקרה מעצמו.

 

בהצלחה!

סגירת תפריט